Lighting
Concierge

byNeonica logo

Neonica light

Odważ się! Magia zaczyna się, gdy opowiesz o swojej wizji, której nie sposób zmaterializować obecnymi możliwościami rynku.

Lighting Concierge

Dawniej konsjerż odpowiadał za podtrzymanie ognia świec w zamkowych komnatach i bezpieczeństwo jego domowników. Kontynuujemy tę tradycję, odpowiadając na potrzeby XXI wieku. Lighting Concierge by Neonica to zespół specjalistów, którzy zapewnią Ci kompleksowe doradztwo w zakresie oświetlenia. Fakt, że wskażą odpowiednie do Twoich potrzeb produkty, dobiorą parametry, skosztorysują przedsięwzięcie i zapewnią wsparcie przy projekcie oraz montażu to zwyczajna praktyka naszej działalności.

Prawdziwa magia zaczyna się, gdy opowiesz o swojej wizji, której nie sposób zmaterializować obecnymi możliwościami rynku. Lighting Concierge przeprowadzi Cię przez drogę od marzenia do realizacji, projektując, wizualizując i wreszcie produkując niestandardowe elementy oświetlenia. Skrojone dokładnie dla Twoich potrzeb, wyprodukowane w krótkim czasie na zamówienie w limitowanej serii.

Odważ się. Nie musisz posiadać żadnej fachowej wiedzy. Po prostu powiedz, że posiadasz jedyny na świecie egzemplarz jachtu o nietypowej formie, niestandardowe rzeźbiarskie schody czy też, że jesteś artystą, pragnącym stworzyć gigantyczną, podwodną instalację. Albo prościej - że chcesz, aby Twój dom wyróżniał się, a światło na każdym kroku było więcej niż perfekcyjne. Neonica odda Ci swój dział R&D, doświadczenie projektantów i polską linię montażową. Lighting Concierge będzie wspierał Cię na każdym kroku, aż do osiągnięcia zapierających dech w piersi efektów.

Używamy plików Cookies w celach właściwej optymalizacji działania strony internetowej, Dowiedz się więcej
Nie wyrażam zgody

Rozumiem